בית>חנות גיטרות מרטינז

גיטרות מרטינז ישראל

  • גיטרת מרטינז Toledo MC18 היא אחת הגיטרות הקלאסיות הפופולאריות בשוק. היא נחשבת לגיטרה איכותית לתקציב נמוך. גיטרה זו בעלת סאונד מעולה ומפרט עשיר, וכוללת כיסוי. גיטרה זו היא אחת האופציות הטובות בשוק לגיטריסטים מתחילים.
  • גיטרת מרטינז MC35 היא אחת הגיטרות הקלאסיות הפופולאריות בשוק. היא נחשבת לגיטרה איכותית לתקציב נמוך. גיטרה זו בעלת סאונד מעולה ומפרט עשיר, קדמת הגיטרה עשויה מעץ מלא, וכוללת Spanish Heel Joint. גיטרה זו היא אחת האופציות הטובות בשוק לגיטריסטים מתחילים. ה-JUN בשם הדגם של הגיטרה נגזר מהמילה ג'וניור – במובן שאורכו של דגם זה הוא 580 מ"מ במקום המידה המקובלת של 650 מ"מ – מה שיכול להועיל מאוד ולהיות נוח יותר לילדים או נגנים בעלי ידיים קטנות במיוחד.
  • גיטרת מרטינז MC48 היא אחת הגיטרות הקלאסיות הפופולאריות בשוק. היא נחשבת לגיטרה איכותית לתקציב נמוך. גיטרה זו בעלת סאונד מעולה ומפרט עשיר, קדמת הגיטרה עשויה מעץ מלא, וכוללת Spanish Heel Joint.
  • סדרת מרטינז אספנייה נוצרה עבור אוהבי הסגנון הספרדי המסורתי. גיטרה זו עוקבת אחרי המסורת של יצרני הגיטרות הקלאסיות ממדריד. דגם זה מציע יחס מעולה של מחיר תמורת איכות. דגם זה מרשים באיכות הסאונד, איכויות הגימור והערך.
  • גיטרת מרטינז MC58 היא אחת הגיטרות הקלאסיות הפופולאריות בשוק. היא נחשבת לגיטרה איכותית לתקציב נמוך. גיטרה זו בעלת סאונד מעולה ומפרט עשיר, קדמת הגיטרה עשויה מעץ מלא, וכוללת Spanish Heel Joint. גיטרה זו היא אחת האופציות הטובות בשוק לגיטריסטים מתחילים. ה-SEN בשם הדגם של הגיטרה נגזר מהמילה סניוריטה - במובן שאורכו של דגם זה הוא 628 מ"מ במקום המידה המקובלת של 650 מ"מ - מה שיכול להועיל מאוד ולהיות נוח יותר לנגנים צעירים או נגנים בעלי ידיים קטנות יותר.